Отзывы об АвтошколеНаписать отзыв или задать вопрос

  • Обязательные для заполнения поля помечены знаком *.
Если у Вас возникли проблемы с чтением кода, нажмите на картинку с кодом для нового кода.
 

Автошкола на Васильківській
Автор: IAStroi
дата: 17.02.18
Доброго дня! Хочемо залишити позитивний відгук про автошколу на Васильківській, завдяки якій сьогодні з чоловіком вдало здали іспити. Перед усім хочеться сказати, що обрали ми "Авто Маг" саме по позитивним відгукам в інтернеті і не розчарувались, бо за весь час навчання отримали лише позитивні враження. По-перше, хочемо подякувати нашому викладачеві - Юлії, яка доступно і якісно викладала нам теоретичний матеріал. Видно, що людина горить своєю роботою, оскільки надавала нам не лише "сухі" правила, а й наводила дуже багато прикладів з життя, а також корисних порад, котрі в посібнику не знайдеш. По-друге, велика вдячність інструктору Андрію, з яким ми відпрацьовували практичні заняття, за завжди корректну поведінку, чудову витримку, за професійний підхід до практичних аспектів водіння. По-третє, хочемо подякувати керівництву автошколи за професійний підбір викладачів, адже спостерігаючи сьогодні за здачею практичного іспиту серед інших шкіл на автодромі, знову ж таки не пожалкували про свій вибір. Оскільки, навіть учні з інших автошкіл, бачучи машинку зі значком "Авто Магу" тихенько між собою визнавали, що "..этих видно классно учат!" :) Цей відгук є абсолютно об'єктивною оцінкою роботи автошколи, а саме філіалу на Васильківській, котрий, можливо, комусь допоможе вірно обрати автошколу. Майбутнім учням радимо сумлінно підходити до навчання, не пропускати заняття, виконувати д/з та дослухатись до викладачів, і тоді, повірте, здати іспит з першого разу і без хабарів можливо! Друзям і знайомим рекомендуватимемо лише "Авто Маг", оскільки ратуємо за збільшення на дорогах України професійних, освічених і ввічливих водіїв!

Лук"янівка
Автор: Богдан
дата: 15.02.18
вітання нашій вечірній групі та викладачу Ірині з філіалу на Герцена! Дякую за знання, за надзвичайно цікаві заняття! усім успіху на екзамені!

Школа на Героев Днепра 34
Автор: Ира
дата: 15.02.18
Училась на Героев Днепра 34. Хочу выразить огромную благодарность своему инструктору по вождению - Антону, тем, кто у него учился или будет учиться - очень повезло)) Терпение, спокойствие, предельно ясное объяснение многих нюансов касающихся вождения - это все про него))) учебный автомобиль- Opel Vectra. Так же отдельное спасибо преподавателю по теории Геннадию Александровичу и всегда приветливому администратору Алине!


Автор: Эльвира
дата: 14.02.18
Лучшая автошкола!!! Хочется выразить огромную благодарность всему коллективу. С вами было интересно, весело и самое главное вы реально учите! Все кто хочет стать хорошими водителями, уверенно ездить на дорогах всем сюда. Отдельное спасибо инструктору Алексею. Очень рада что попала именно к нему. Все очень доходчиво, интересно и легко.Спасибо огромнейшее!!!!! Я теперь водитель, даже не верится!!!Всем своим знакомым буду советовать филиал на Левобережной!!!


Автор: Виктория
дата: 13.02.18
Обучалась в отделении на КПИ в период с сентября по ноябрь, все понравилось, лишним не нагружали, преподаватель приводил случаи из практики, было достаточно интересно. 10 занятий практики для новичка достаточно,чтобы сдать экзамен, но потом по городу всеравно нужно с кем-то поездить какое-то время. Помогают самостоятельные занятия во время обучения, проходите тесты, смотрите видео на youtube о практике вождения, это все поможет во время сдачи экзамена.В общем,спасибо большое Евгению за обучение!

отзывы с 1 по 5 из 591 | Следующие | В конец