Отзывы об АвтошколеНаписать отзыв или задать вопрос

  • Обязательные для заполнения поля помечены знаком *.
Если у Вас возникли проблемы с чтением кода, нажмите на картинку с кодом для нового кода.
 

АвтоМАГ на Чистяковской
Автор: Елена
дата: 19.08.19
Обучалась в данной в автошколе в весенне-летний период.
Огромная благодарность Игорю Андреевичу за эти увлекательные занятия без сухой теории, а с интересными примерами из жизни, реальными ситуациями и советами.
Так же осталась очень довольна занятиями по вождению (инструктор Евгений). В начале было довольно сложно записаться (за 2 недели), но ожидание того стоит. Меня, абсолютного новичка в мире вождения, смог научить очень быстро и качественно, на занятие всегда с улыбкой и хорошим настроением, обучение проходило в лёгкой, дружеской обстановке с простыми объяснениями как действовать, очень нужными советами. Огромное ему спасибо!!!
Сдала теорию сама со второго раза(первый очень перенервничала), вождение с первого. Всё время в МРЭО сопровождал директор автошколы и это очень круто!!!
Огромное спасибо автошколе за приобретённые знания и опыт))

Автомаг Печерськ
Автор: Катерина Заблоцька
дата: 18.08.19
Весною коли я дізналася результати щодо отримання стипендії, я одразу подалась в Автошкола АвтоМАГ Печерск. І за порадою уже відкатаної тусовки з 213 кімнати общаги на Трої, я попала в руки неймовірної Irina Mushchinskaya. Тому якщо потрібні контакти - ловіть.

Для мене, як людини працюючої в команді Жінки-Лідерки, дуже важливо було, щоб моєю іструкторкою була власне жінка. І щоб цю людину могли порекомендувати люди, яких я добре знаю. Ірина Валеріївна стала цілковитим попаданням в яблучко!

Окрім того, що ІВ навчила мене як здати водіння самостійно й з першого разу, так я ще й отримала путівник по життю як вміти відстоювати себе в будь-яких дорожніх ситуаціях, боротися з водіями-сексистами, правильно поводитися, коли ти комусь винна на дорозі і тп.
Більше того завдяки їй я стала спілкуватись пару місяців лише автомобільними метафорами, навчилась зосереджуватись на дорозі, коли тебе лиже за вухо собака на задньому сидінні і називати усіх "умняшечками".

Саме з нею я затямила, що найпрофесійнішим водієм/водійкою є той/та, хто веде себе безпечно і передбачувано на дорозі, а не маневрує на швидкості, вивчила телефон приймальні мера на випадок, якщо в Києві я знайду ями, котрі будуть створювати небезпечні ситуації на дорозі, зрозуміла чому більшість люків у містах розташовуються саме на проїжджій частині а не поза нею та багато іншого.

Сьогодні я нарешті отримала водійське посвідчення і хочу подякувати тим усім людям, які теж до цього процесу доклались. Тим, хто викатував мене на своїх машинах. Тим, хто вчив зі мною ПДР за сніданком. Тим, хто довбаних 2 тижні дозволяв скитацца своїми квартирами в перервах між іспитом з теорії та практики після виселення з моєї київської квартири. Тим, хто вчасно кинув постік своєї однокурсниці про "я здала на права в Києві з першого разу і без корупції" і назавжди виселила якийсь автомобільний сексизм із моєї підсвідомості.

Завдяки цим насиченим 2.5 місяця життя я стала більше цінувати людей, які завжди готові підкинути тебе на своїй тачці або бути за кермом спільної дорожньої подорожі, стала більш стриманою пішоходкою та зрозуміла як важливо пропускати/поважати/боятись водіїв габаритних вантажівок, я почала помічати відмінності між стилями водіння таксистів і розуміти по маневрах, що з цим таксистом треба уже починати згадувати усі можливі молитви.

Тому на випадок, якщо ви теж мали певні ілюзії/побоювання/невпевненість щодо власних сил здати на права самими та з першого разу через якісь неконструктивні думки у власній голівоньці, говорю спеціально для вас - це можливо! Головне, не вірити різним нісенітницям на кшталт "здати не заплативши неможливо", чи "більшу кількість ДТП вчиняють жінки" (дууууже поширений фейк - спойлер: все якраз навпаки, головне гуглити надійні джерела ;) ) і піднімати паритет чоловіків та жінок в реєстрі українських водіїв, оскільки в Європі там уже пару років як цілковита рівновага.

Для Сергея
Автор: Mag
дата: 16.08.19
Антон работает на филиале,на Героев Днепра,звоните туда и вам дадут его номер телефона


Автор: Владимир
дата: 15.08.19
Игорь инструктор. Спасибо тебе. Всем сотрудникам школы Автомаг так же. Было очень приятно учиться у Вас.

Вождение
Автор: Сергей
дата: 15.08.19
Добрый день! Я у Вас учился в школе и тут срочно понадобился номер моего инструктора по вождению... Зовут Антон, машина была Шевроле Авео)) всегда начинали занятие около Дримтауна на Минской)) сменил номер и утратил контакт... Был бы очень благодарен вашей помощи))

отзывы с 1 по 5 из 825 | Следующие | В конец